Pozycjonujemy w Google - Pozycjonowanie i optymalizacja

Wyszukiwarka Google za każdym razem kiedy wyszukamy jakąś frazę to pokazuje ilość stron posiadających w treści podane słowa. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które...Wyszukiwarka Google za każdym raze

Dodane: 03-08-2014 09:26
Pozycjonujemy w Google - Pozycjonowanie i optymalizacja Tanie pozycjonowanie stron
m kiedy wyszukamy jakąś frazę to pokazuje ilość stron posiadających w treści podane słowa. Rzecz jasna chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron ale tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Jakiś czas temu zastanawiałem się ile z tych tysięcy a nawet milionów stron są rzeczywistym contentem a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Najprostszy przykład takie katalogi - z założenia są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie względu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem są katalogi tematyczne i regionalne. Tematyczne katalogi stron służą do gromadzenia informacji o stronach z wybranej branży, umożliwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub województwach. Tanie pozycjonowanie
Jeśli mowa o Pozycjonowanie tanio to wspomnę też o innych źródłach.
Tanie pozycjonowanie - też dobry
Więcej informacji także tutaj Tanie pozycjonowanie
Tanie pozycjonowanie stron - tekst jest OK